ŻYCZYMY WSZYSTKIM UDANYCH WAKACJI!                                                                 ŻYCZYMY WSZYSTKIM UDANYCH WAKACJI!

Wydarzenia lipca

Poniedziałek Wtorek Środa Czwartek Piątek Sobota Niedziela

• Dodano : 20 lipca 2018

Dokonano korekty wykazu podręczników.

• Dodano : 28 czerwca 2018

WAŻNA INFORMACJA DLA MATURZYSTÓW

Świadectwa dojrzałości / aneksy / informacje o wynikach będą do odbioru w naszej szkole we wtorek, lipca 2018 roku od 11.00

• Dodano : 21 czerwca 2018

SZKOŁA WOLNA OD UŻYWEK

Po raz drugi Zespół Szkół nr 2 im. St. Staszica stanął na podium w Ogólnopolskim Konkursie dla Szkół Ponadgimnazjalnych. Pod opieką koordynatorów Justyny Szofer-Andrzejewskiej i Szymona Skrzypczaka 5-osobowy zespół uczniów w składzie Mikołaj Bernat, Kacper Bąbelek, Kacper Paradowski, Rafał Słociński, Łukasz Świątek z klasy pierwszej Technikum technik mechanik wywalczył III MIEJSCE W POLSCE.

• Dodano : 20 czerwca 2018

KOŃCZYMY ROK SZKOLNY

W piątek, 22 czerwca, w Kościele Parafialnym pod wezwaniem Matki Bożej Nieustającej Pomocy w Nowym Tomyślu o 800 zostanie odprawiona Msza Święta dziękczynna za miniony rok szkolny. Uroczyste zakończenie roku szkolnego 2017/2018 rozpocznie się naszej szkole o godzinie 900.

• Dodano : 18 czerwca 2018

SZKOLNY DZIEŃ SPORTU

30 maja 2018 r. młodzież „Staszica” z nauczycielami zjawiła się na Stadionie Miejskim w Nowym Tomyślu, aby uczestniczyć w Szkolnym Dniu Sportu. Na tegorocznej imprezie młodzież wzięła udział w turniejach o Puchar Dyrektora. Zawody odbyły się w grze w palanta i piłce nożnej.

• Dodano : 13 czerwca 2018

STASZIC SZKOŁĄ ZAWODOWĄ NAJWYŻSZEJ JAKOŚCI

8 czerwca 2018 w Wyższej Szkole Menadżerskiej w Warszawie   podczas uroczystej Gali III edycji konkursu „ Szkoła zawodowa najwyższej jakości” Zespół Szkół nr2 im. Stanisława Staszica w Nowym Tomyślu został uhonorowany wyróżnieniem potwierdzającym uznanie realizowanego  projektu  „Model Kształcenia dualnego w Technikum oraz  Branżowej Szkole I stopnia na przykładzie wieloletniej współpracy Zespołu Szkół nr 2 im. Stanisława Staszica w Nowym Tomyślu i Aesculap Chifa w Nowym Tomyślu – producenta instrumentów medycznych”

• Dodano : 12 czerwca 2018

SPOTKANIE WYCHOWAWCÓW KLAS Z RODZICAMI

Serdecznie zapraszamy wszystkich rodziców uczniów naszej szkoły na spotkanie z wychowawcami klas.

Rozpocznie się ono w środę, 13 czerwca 2018, o 17.00.

[POBIERZ INFORMACJE O SZCZEGÓŁACH SPOTKANIA].

• Dodano : 11 czerwca 2018

XXII SPOTKANIE MŁODYCH LEDNICA 2000

2 czerwca, jak co roku, grupa młodzieży ze Staszica wybrała się z Panem Michałem Jaroszem i Panią Joanną Uramowską na Pola Lednickie, by uczestniczyć  już w XXII Spotkaniu Młodych przy symbolicznej bramie Rybie.

• Dodano : 6 czerwca 2018

FINAŁ KONKURSU PLASTYCZNEGO O HISTORII

06.06.2018r. w murach Wyższej Szkoły Pedagogiki i Administracji w Nowym Tomyślu odbył się finał konkursu historyczno – plastycznego pt. „NIEZŁOMNI W DRODZE DO NIEPODLEGŁOŚCI 1918 – 1922.” Organizatorem był Zespół Szkół Zawodowych i Policealnych im dra Kazimierza Hołogi w Nowym Tomyślu przy współudziale Kuratorium Oświaty w Poznaniu, Oddziału  Instytutu Pamięci Narodowej w Poznaniu, Starostwa Powiatowego w Nowym Tomyślu oraz Wyższej Szkoły Pedagogiki i Administracji w Nowym Tomyślu.

• Dodano : 28 maja 2018

MAŁA POMOC WIELKA RADOŚĆ

„Mała pomoc – wielka radość” to akcja prowadzona przez Polski Czerwony Krzyż we współpracy z Procter & Gamble oraz Carrefour Polska dla poprawy sytuacji życiowej dzieci i młodzieży z najuboższych rodzin.

W czwartek, 24-go maja siedmiu wytypowanych przez wychowawców uczniów naszej szkoły udało się do sklepu sportowego, gdzie mogli w ramach prowadzonej akcji wybrać sobie obuwie sportowe.

23 lipca