W NOWYM ROKU SZKOLNYM ŻYCZYMY WSZYSTKIM SAMYCH SUKCESÓW.                                                                      W NOWYM ROKU SZKOLNYM ŻYCZYMY WSZYSTKIM SAMYCH SUKCESÓW.

Wydarzenia września

Poniedziałek Wtorek Środa Czwartek Piątek Sobota Niedziela
Spotkanie z rodzicami klas I – klasy I LO1, I LO2, I TE1, I TI, I TM, IA.
Spotkania wychowawców klas maturalnych z rodzicami. Spotkania z rodzicami (poza klasami pierwszymi).
15 września - 10 października - praktyka zawodowa klasy III TI.
Zebranie od uczniów i absolwentów wstępnych deklaracji przystąpienia do egzaminu maturalnego. Termin dostarczenia opinii, orzeczenia lub zaświadczenia wraz z deklaracją wstępną przez uczniów ostatniej klasy szkoły ponadgimnazjalnej.

SALON MATURZYSTÓW

W związku zbliżającym się wyjazdem na Salon Maturzystów prosimy tegorocznych maturzystów o odwiedzenie strony internetowej www.salonmaturzystów.pl i wypełnienie ankiety, aby otrzymać bezpłatny ogólnopolski informator o ofertach uczelni wyższych publicznych i niepublicznych.

KIERMASZ KSIĄŻEK

POBIERZ PLIK ZE SZCZEGÓŁOWYMI INFORMACJAMI

SPOTKANIE WYCHOWAWCÓW KLAS PIERWSZYCH Z RODZICAMI

Serdecznie zapraszamy wszystkich rodziców uczniów klas pierwszych naszej szkoły na spotkanie z wychowawcami klas. Rozpocznie się ono jutro, 3 września 2014, o 17.00.

[POBIERZ INFORMACJE O SZCZEGÓŁACH SPOTKANIA].

• Dodano : 28 sierpnia 2014

ZACZYNAMY NOWY ROK SZKOLNY

W poniedziałek, 1 września, w Kościele Parafialnym pod wezwaniem Matki Bożej Nieustającej Pomocy w Nowym Tomyślu o 800 zostanie odprawiona Msza Święta. Uroczysta inauguracja roku szkolnego 2014/2015 rozpocznie się naszej szkole o godzinie 900.

• Dodano : 18 sierpnia 2014

WEŹMY UDZIAŁ W KOROWODZIE JARMARKOWYM

ZAPRASZAMY WSZYSTKICH UCZNIÓW NASZEJ SZKOŁY (RÓWNIEŻ TYCH, KTÓRZY NAUKĘ W STASZICU ROZPOCZNĄ WE WRZEŚNIU) DO UDZIAŁU W KOROWODZIE JARMARKOWYM W PIĄTEK, 22 SIERPNIA.

ZBIÓRKA O 1630  NA PLACU NIEPODLEGŁOŚCI.

CZEKAMY NA WAS!

PROSIMY WYCHOWAWCÓW KLAS O PRZEKAZANIE INFORMACJI UCZNIOM, KTÓRZY RZADZIEJ ODWIEDZAJĄ NASZĄ STRONĘ I ZACHĘCENIE ICH DO UDZIAŁU W KOROWODZIE.

• Dodano : 1 sierpnia 2014

KOMUNIKAT DLA TEGOROCZNYCH MATURZYSTÓW- 15 września 2014/2015

Drodzy Uczniowie

Zapraszamy was na SALON MATURZYSTÓW – PERSPEKTYWY 2014/2015

Więcej szczegółów u pedagoga szkolnego oraz wychowawców klas na początku września 2014

Coroczna duża frekwencja na Poznańskim Salonie Maturzystów pokazuje, że młodzież potrzebuje i korzysta z informacji i wsparcia, jakie daje im obecność na wrześniowym Salonie. Tu maturzyści dowiadują się o ofercie szkół wyższych, o obowiązujących zasadach rekrutacji na wyższe uczelnie. Spotkanie z uczelniami, rozmowa z pracownikami działów rekrutacji, bezpośredni kontakt ze studentami pozwala im na upewnienie się w wyborze kierunku, jaki chcieliby studiować, a co za tym idzie wyborze przedmiotów zdawanych na maturze.

zachęcam do wspólnego wyjazdu

pedagog szkolny Justyna Szofer-Andrzejewska

• Dodano : 1 lipca 2014

WAŻNA INFORMACJA DLA GIMNAZJALISTÓW

W czwartek, 3 lipca, o 10 00 ogłosimy listę kandydatów zakwalifikowanych do naszej szkoły.

• Dodano : 30 czerwca 2014

REGULAMIN NABORU NA REALIZACJĘ PRAKTYKI ZAWODOWEJ W NIEMCZECH W ROKU SZKOLNYM 2014/2015

POBIERZ PLIK ZE SZCZEGÓŁOWYMI INFORMACJAMI.

• Dodano : 25 czerwca 2014

TERMINARZ EGZAMINÓW POPRAWKOWYCH

POBIERZ PLIK ZE SZCZEGÓŁOWYMI INFORMACJAMI

• Dodano : 24 czerwca 2014

KOŃCZYMY ROK SZKOLNY

W piątek, 27 czerwca, w Kościele Parafialnym pod wezwaniem Matki Bożej Nieustającej Pomocy w Nowym Tomyślu o 800 zostanie odprawiona Msza Święta dziękczynna za miniony rok szkolny. Uroczyste zakończenie roku szkolnego 2013/2014 rozpocznie się naszej szkole o godzinie 900.