GIMNAZJALISTO! DRZWI OTWARTE W STASZICU! PONIEDZIAŁEK, WTOREK, ŚRODA, 23, 24, 25 MARCA! OD 10.00 DO 12.00. PRZYJDŹ Z KLASĄ OBEJRZEĆ SZKOŁĘ! POROZMAWIAJ Z NAUCZYCIELAMI I UCZNIAMI!                                                                       GIMNAZJALISTO! DRZWI OTWARTE W STASZICU! PONIEDZIAŁEK, WTOREK, ŚRODA, 23, 24, 25 MARCA! OD 10.00 DO 12.00. PRZYJDŹ Z KLASĄ OBEJRZEĆ SZKOŁĘ! POROZMAWIAJ Z NAUCZYCIELAMI I UCZNIAMI!

Wydarzenia marca

Poniedziałek Wtorek Środa Czwartek Piątek Sobota Niedziela
Konsultacje z rodzicami.
REKOLEKCJE WIELKOPOSTNE 23, 24, 25 marca.
PIELGRZYMKA MATURZYSTÓW DO CZĘSTOCHOWY 26, 27 marca.

• Dodano : 18 marca 2015

KONKURS - WARTO WIEDZIEĆ WIĘCEJ O UBEZPIECZENIACH SPOŁECZNYCH

16 marca uczennice technikum ekonomicznego: Klaudia Dachowska, Ilona Piosik i Marta Wesoła wraz z opiekunem panią Elżbietą Kondrat uczestniczyły w etapie wojewódzkim konkursu „Warto wiedzieć więcej o ubezpieczeniach społecznych”.

• Dodano : 18 marca 2015

WARSZTATY NA TEMAT CYBERPRZEMOCY

12.03.2015r. gościliśmy w naszej szkole trenerki ze Strefy Młodzieży Szkoły Wyższej Psychologii Społecznej w Poznaniu, panią Agnieszkę Ziółkowską i panią Magdalenę Czech. Uczniowie klas I , II, III Technikum Informatycznego wraz z opiekunami - p. A. Stawińska, p. Z. Lach, p. M. Chróst, wzięli udział w prowadzonych przez nie warsztatach pod nazwą ,,Cyberprzemoc”

• Dodano : 17 marca 2015

PROJEKT RÓWNY KOMIKS - OGÓLNOPOLSKA KAMPANIA NA RZECZ RÓWNEGO DOSTĘPU DO ZATRUDNIENIA

W ramach ogólnopolskiego projektu w roku szkolnym 2014/2015 przystąpiło 1 865 szkół. Zespół Szkół nr 2 im. Stanisława Staszica realizował działania w pierwszym semestrze. Temat zajęć dotyczył „Przełamywanie stereotypów ról kobiet i mężczyzn w rodzinie i na rynku pracy, znaczenia polityki równości szans kobiety i mężczyzn w procesie wyboru ścieżki kształcenia i zawodu oraz upowszechnianie możliwych form godzenia życia rodzinnego i osobistego wśród młodzieży”

• Dodano : 4 marca 2015

KSZTAŁCENIE TECHNIKA MECHANIKA W AESCULAP CHIFA

W rozpoczynajacym się właśnie procesie promocji placówek ponadgimnazjalnych, Zespół Szkół nr 2 im. Stanisława Staszica przygotował kolejną, bardzo atrakcyjną ofertę edukacyjną, która czyni z tej szkoły środowisko stwarzające wzorcowe warunki dla rozwoju młodzieży kończącej naukę w gimnazjum.

• Dodano : 2 marca 2015

KONSULTACJE DLA RODZICÓW

Serdecznie zapraszamy rodziców uczniów naszej szkoły na spotkanie z wychowawcami klas i nauczycielami. Rozpocznie się ono w środę, 4 marca 2015, o 17.00.

[POBIERZ PLIK ZE SZCZEGÓŁOWYMI INFORMACJAMI]

SUKCES STASZICA W KONKURSIE BEZPIECZNE BOISKO

Wielkim sukcesem uczniów naszej szkoły zakończył się konkurs realizowany w ramach programu „Kultura Bezpieczeństwa” pod nazwą „Bezpieczne boisko”.

KONKURS Z PRAWA PRACY

27 stycznia br. uczennice klasy II TE1 Dominika Beyer i Katarzyna Kloc wraz z opiekunką panią Beatą Kogą uczestniczyły w etapie regionalnym konkursu „Poznaj swoje prawa w pracy”.

PROGRAM EDUKACYJNY- KULTURA BEZPIECZEŃSTWA - W NASZEJ SZKOLE

W bieżącym roku szkolnym nasza szkoła przystąpiła do programu edukacyjnego „Kultura bezpieczeństwa”, w ramach współpracy z Państwową Inspekcją Pracy – Okręgowym Inspektoratem w Poznaniu.

• Dodano : 21 stycznia 2015

WAŻNA INFORMACJA DLA PRACOWNIKÓW SZKOŁY

W menu pojawił się nowy przycisk. Po kliknięciu przycisku PRAWA SZKOLNE pojawi się podmenu, w którym znajduje się przycisk DLA PRACOWNIKÓW, który umożliwia (po zalogowaniu się) dostęp do do dokumentacji, którą sekretariat będzie zamieszczał online.

• Dodano : 19 stycznia 2015

SPOTKANIE NAUCZYCIELI I WYCHOWAWCÓW KLAS Z RODZICAMI

Serdecznie zapraszamy wszystkich rodziców uczniów naszej szkoły na spotkanie z wychowawcami klas i nauczycielami. Rozpocznie się ono w środę, 21 stycznia 2015, o 17.00.

[POBIERZ INFORMACJE O SZCZEGÓŁACH SPOTKANIA].