Wydarzenia listopada

Wszystkich Świętych
Rajd Niepodległości
Święto Niepodległości
19 – 23 listopada IV TI. Zajęcia specjalistyczne w laboratoriach Politechniki Poznańskiej, w ramach projektu „Czas zawodowców BIS – zawodowa Wielkopolska”.
Konsultacje z rodzicami

• Dodano : 14 listopada 2018

WIZYTY W SZKOLE ŚREDNIEJ 2018/2019

O tym ,,Jak występować publicznie i nie mieć tremy?”, „Jak się wyróżnić podczas rozmowy rekrutacyjnej”  i „Jak się chronić czyli świadomość cyberprzemocy” to warsztaty  realizowane przez studentów Wyższej Szkoły Bankowej w Poznaniu.

• Dodano : 14 listopada 2018

SETNA ROCZNICA ODZYSKANIA NIEPODLEGŁOŚCI

W SETNĄ ROCZNICĘ ODZYSKANIA PRZEZ POLSKĘ NIEPODLEGŁOŚCI ZESPÓŁ SZKÓŁ NR 2 IM. STANISŁAWA STASZICA PRZYGOTOWAŁ OKOLICZNOŚCIOWY PROGRAM ARTYSTYCZNY POŁĄCZONY Z PRELEKCJĄ DRA. ZDZISŁAWA KOŚCIAŃSKIEGO, PRZEWODNICZĄCEGO KOMISJI HISTORYCZNEJ I ARCHIWALNEJ ZARZĄDU GŁÓWNEGO TOWARZYSTWA PAMIĘCI POWSTANIA WIELKOPOLSKIEGO 1918/1919. JAK CO ROKU ZESPÓŁ ORGANIZACYJNY PRZYGOTOWAŁ TEŻ "RAJD NIEPODLEGŁOŚCI".

• Dodano : 10 listopada 2018

OBCHODY SETNEJ ROCZNICY ODZYSKANIA NIEPODLEGŁOŚCI W STASZICU

ZOBACZ FILM

• Dodano : 10 listopada 2018

SZKOLNA WYMIANA POLSKO-NIEMIECKA 2018

W roku 2018 wymiana polsko-niemiecka pomiędzy uczniami Zespołu Szkół nr 2 im. Stanisława Staszica oraz uczniami partnerskiej szkoły niemieckiej BBS II Northeim odbyła się w dniach 15-19 października.

• Dodano : 25 października 2018

SZKOLENIE Z PROGRAMOWANIA ROBOTÓW

W ramach Pogotowia Informatycznego, działającego w czytelni biblioteki publicznej w Nowym Tomyślu, w poniedziałek, 22 października uczniowie Technikum Informatycznego Zespołu Szkół nr 2 im. S. Staszica przybyli na szkolenie z obsługi programowalnych robotów "Photon".

• Dodano : 22 października 2018

POŁOWINKI KLAS TECHNICZNYCH

,,…połowa za Nami …połowa przed Nami…” – 4 lata nauki będą tworzyć wspomnienia. Te ważne słowa wypowiedział Dyrektor Zespołu Szkół nr 2 im. Stanisława Staszica, Łukasz Frański oficjalnie otwierając połowinki klas technicznych (ekonomicznego, informatycznego i mechanicznego).

• Dodano : 17 października 2018

STASZIC - WIDOK Z LOTU PTAKA

• Dodano : 11 października 2018

DZIEŃ EDUKACJI NARODOWEJ

Z okazji Dnia Edukacji Narodowej wszystkim pracownikom naszej szkoły życzymy pogody ducha, zadowolenia z pracy, wielu sukcesów zawodowych oraz powodzenia w życiu osobistym.

DYREKCJA

• Dodano : 9 października 2018

CIEKAWY KONKURS

Pobierz regulamin konkursu pt. „Sacratissimo Cordi – Polonia Restituta („Najświętszemu Sercu – Polska Odrodzona”) 2018 r.

• Dodano : 3 października 2018

MAŁA POMOC - WIELKA RADOŚĆ

Po raz kolejny  26 września odbyła się akcja „Mała pomoc – wielka radość”  prowadzona przez Polski Czerwony Krzyż we współpracy z Procter & Gamble oraz Carrefour Polska dla poprawy sytuacji życiowej dzieci i młodzieży.