MĄDROŚĆ JEST JEDYNĄ WARTOŚCIĄ, KTÓRA NIE DEWALUUJE SIĘ. NIE WYSTARCZY JEDNAK JEDYNIE JEJ ZDOBYWAĆ, TRZEBA JESZCZE UMIEĆ JĄ DOCENIĆ.                                                                   MĄDROŚĆ JEST JEDYNĄ WARTOŚCIĄ, KTÓRA NIE DEWALUUJE SIĘ. NIE WYSTARCZY JEDNAK JEDYNIE JEJ ZDOBYWAĆ, TRZEBA JESZCZE UMIEĆ JĄ DOCENIĆ.

Wydarzenia maja

Poniedziałek Wtorek Środa Czwartek Piątek Sobota Niedziela
4-27 maja - egzamin maturalny.
Konsultacje z rodzicami.
Boże Ciało.

• Dodano : 25 maja 2016

OSZ W GRODZISKU WIELKOPOLSKIM ORGANIZUJE SZKOLENIE

POBIERZ PLIK ZE SZCZEGÓŁOWYMI INFORMACJAMI

• Dodano : 24 maja 2016

WAŻNA INFORMACJA DLA ABSOLWENTÓW TECHNIKUM

Absolwenci Technikum, którzy ukończyli szkołę i zdali wszystkie kwalifikacje w zawodzie, mogą odebrać dyplom potwierdzający kwalifikacje w zawodzie w sekretariacie szkoły od 24.05.2016 r.

• Dodano : 24 maja 2016

I LO2 Z WIZYTĄ W SĄDZIE REJONOWYM

19 maja 2016 klasa I LO2 wraz z wychowawcą uczestniczyła w rozprawie sądowej w Sądzie Rejonowym w Nowym Tomyślu.

• Dodano : 23 maja 2016

WYNIK POSTĘPOWANIA

POBIERZ PLIK ZE SZCZEGÓŁAMI

• Dodano : 19 maja 2016

WAŻNA INFORMACJA DLA TYCH, KTÓRZY 18 MAJA ZDAWALI MATURĘ Z INFORMATYKI

Informacja dyrektora Centralnej Komisji Egzaminacyjnej z 18 maja 2016 r. w związku z zadaniem 6.2. w egzaminie maturalnym z informatyki w „nowej” formule, przeprowadzonym 17 maja br. [POBIERZ PLIK]

• Dodano : 19 maja 2016

WOLONTARIAT PODCZAS OLĘDERSKIEGO FESTIWALU BIEGOWEGO

23.04.2016 odbyła się impreza sportowa znana pod nazwą „Latający Olęder”. Pod opieką Angeliki Giel, Joanny Uramowskiej oraz Michała Jarosza w działania na rzecz kultury fizycznej oraz we współpracę z organizacją pożytku publicznego – Nowotomyskim Klubem Biegacza „Chyży” zaangażowali się uczniowie naszej szkoły: Kamila Chadaj, Karolina Gołębiowska, Cezary Janas, Natalia Jenek, Sylwia Kasperek, Weronika Kiniorska, Agata Kupś, Szymon Łodyga, Marta Łuczak, Aleksandra Maciejewska, Robert Szczepański, Zuzanna Walkowiak, Agata Wlekły, Ewelina Woźniak.

• Dodano : 17 maja 2016

CIEKAWE SZKOLENIE DLA EKONOMISTÓW

Na zaproszenie Zarządu Nowotomyskiej Izby Gospodarczej  w dniu 11.05.2016 uczniowie klasy trzeciej technikum ekonomicznego brali udział w szkoleniu „Nowe rozwiązania w kodeksie pracy w 2016 roku”.

• Dodano : 10 maja 2016

KONSULTACJE DLA RODZICÓW

Serdecznie zapraszamy rodziców uczniów naszej szkoły na spotkanie z wychowawcami klas i nauczycielami. Rozpocznie się ono w środę, 11 maja 2016, o 17.00.

[POBIERZ PLIK ZE SZCZEGÓŁAMI]

• Dodano : 9 maja 2016

WYNIKI OGÓLNOPOLSKIEGO KONKURSU CHEMICZNEGO "ALCHEMIK" .

Kolejny raz uczniowie Staszica wzięli udział w Ogólnopolskim Konkursie Chemicznym "ALCHEMIK". 13 marca br. do konkursu stawiło się 30 licealistów klas pierwszych, drugich i trzecich. Doskonale poradzili sobie z zadaniami, z którymi przyszło im się zmierzyć. Wynik bardzo dobry i Dyplom Złoty otrzymała Agnieszka Koberling z klasy 3LO1.

• Dodano : 6 maja 2016

PRZEŻYJMY TO JESZCZE RAZ - POŻEGNANIE TEGOROCZNYCH ABSOLWENTÓW

KLIKNIJ, ŻEBY POBRAĆ ZDJĘCIA.