ŻYCZYMY WSZYSTKIM UDANYCH WAKACJI!                                                                  ŻYCZYMY WSZYSTKIM UDANYCH WAKACJI!

Wydarzenia czerwca

Poniedziałek Wtorek Środa Czwartek Piątek Sobota Niedziela
Podanie przewidywanej oceny klasyfikacyjnej. Spotkanie z rodzicami.
Termin składania podań o egzamin dla uzyskania wyższych niż przewidywane ocen rocznych z obowiązkowych i dodatkowych zajęć edukacyjnych.
Wpisanie ocen proponowanych.
Etap pisemny egzaminu potwierdzającego kwalifikacje zawodowe. Egzamin dla uzyskania wyższych niż przewidywane ocen rocznych z obowiązkowych i dodatkowych zajęć edukacyjnych
Etap praktyczny egzaminu potwierdzającego kwalifikacje zawodowe dla absolwentów techników.
Zakończenie roku szkolnego.

• Dodano : 24 czerwca 2016

REKRUTACJA NA ROK SZKOLNY 2016/2017 DO KLAS PIERWSZYCH

6 lipca 2016 r. o godzinie 13.00 zostaną ogłoszone listy zakwalifikowanych kandydatów do przyjęcia. Zapraszamy tego dnia do naszej szkoły.

• Dodano : 24 czerwca 2016

WAŻNA INFORMACJA DLA ABSOLWENTÓW TECHNIKUM

Absolwenci Technikum, którzy zdali wszystkie kwalifikacje w danym zawodzie, mogą odebrać w sekretariacie szkoły dyplom potwierdzający kwalifikacje zawodowe. Do odbioru są również dyplomy, które nie zostały wcześniej wydane ze względu na niewyraźny wydruk.

• Dodano : 20 czerwca 2016

KOŃCZYMY ROK SZKOLNY

W piątek, 24 czerwca, w Kościele Parafialnym pod wezwaniem Matki Bożej Nieustającej Pomocy w Nowym Tomyślu o 800 zostanie odprawiona Msza Święta dziękczynna za miniony rok szkolny. Uroczyste zakończenie roku szkolnego 2015/2016 rozpocznie się naszej szkole o godzinie 900.

• Dodano : 17 czerwca 2016

OLIMPIADA WIEDZY - NIE ŁAM PRAWA

7 czerwca 2016 odbyła się Powiatowa Olimpiada Wiedzy „Nie łam prawa” dla szkół ponadgimnazjalnych. Organizatorem Konkursu był Zespół Szkół nr 2 im. St. Staszica w Nowym Tomyślu. Do organizacji ww. olimpiady włączyli się również: Państwowy Powiatowy Inspektor Sanitarny w Nowym Tomyślu, Komenda Powiatowa Policji w Nowym Tomyślu oraz Starostwo Powiatowe w Nowym Tomyślu.

• Dodano : 16 czerwca 2016

NOWE TECHNOLOGIE DLA DZIEWCZYN

Program stypendialny dla maturzystek 2016 zainteresowanych studiami technicznymi.

POBIERZ PLIK ZE SZCZEGÓŁAMI

• Dodano : 16 czerwca 2016

OFERTA PRACY DLA ABSOLWENTÓW ZESPOŁU SZKÓŁ NR 2

POBIERZ PLIK ZE SZCZEGÓŁAMI

• Dodano : 14 czerwca 2016

PODZIĘKOWANIE

Drodzy Gimnazjaliści!

Napawa nas radością i dumą, że tak wielu z Was zadeklarowało chęć kontynuowania edukacji w naszej szkole. Zarówno w liceum ogólnokształcącym, technikach jak i w szkole zawodowej.

Szanując Wasze szczególne zainteresowanie klasą medyczną naszego liceum, zapewniamy, że dołożymy wszelkich starań, aby w roku szkolnym 2016/2017 utworzyć dodatkową klasę tego typu.

Dziękujemy Wam za zaufanie, którym nas obdarzyliście i zrobimy wszystko, żeby go nie zawieść.

Dyrekcja i Grono Pedagogiczne

ZS NR 2

• Dodano : 14 czerwca 2016

SPOTKANIE NAUCZYCIELI I WYCHOWAWCÓW Z RODZICAMI

Serdecznie zapraszamy rodziców uczniów naszej szkoły na spotkanie z wychowawcami klas i nauczycielami. Rozpocznie się ono w środę, 15 czerwca 2016, o 17.00.

[POBIERZ PLIK ZE SZCZEGÓŁAMI]

• Dodano : 10 czerwca 2016

RUSZA EURO 2016 - POLACY MISTRZAMI EUROPY?

2016-euro2016zs2nt.jpg

• Dodano : 1 czerwca 2016

FINAŁ WOJEWÓDZKI XX OGÓLNOPOLSKIEGO MŁODZIEŻOWEGO TURNIEJU MOTORYZACYJNEGO

31 maja na terenie Wojewódzkiego Ośrodka Ruchu Drogowego w Kaliszu, odbył się Finał Wojewódzki XX Ogólnopolskiego Młodzieżowego Turnieju Motoryzacyjnego. W finale uczestniczyli zwycięzcy turniejów powiatowych z województwa wielkopolskiego.

Do rozpoczęcia roku szkolnego pozostało :