POŻEGNANIE ABSOLWENTÓW STASZICA ANNO DOMINI 2017. PIĄTEK, 28 KWIETNIA, NOK,9.00.                                                                  POŻEGNANIE ABSOLWENTÓW STASZICA ANNO DOMINI 2017. PIĄTEK, 28 KWIETNIA, NOK, 9.00.

zakonczenie-roku-zaw-2.jpg

Wydarzenia kwietnia

Poniedziałek Wtorek Środa Czwartek Piątek Sobota Niedziela
13- 18 kwietnia - wiosenna przerwa świąteczna.
Podanie ocen przewidywanych – klasy maturalne. Konsultacje z rodzicami – klasy maturalne.
Termin składania podań o egzamin dla uzyskania wyższych niż przewidywane ocen rocznych z obowiązkowych i dodatkowych zajęć edukacyjnych.
Wpisanie ocen proponowanych.
Egzamin dla uzyskania wyższych niż przewidywane ocen rocznych z obowiązkowych i dodatkowych zajęć edukacyjnych
Zakończenie roku szkolnego – klasy maturalne.

• Dodano : 26 kwietnia 2017

MSZA ŚWIĘTA W INTENCJI MATURZYSTÓW

We wtorek, 2 maja, w Kościele Najświętszej Marii Panny Nieustającej Pomocy w Nowym Tomyślu o 18.00 rozpocznie się msza święta w intencji tegorocznych maturzystów.

• Dodano : 26 kwietnia 2017

K O M U N I K A T

8 maja 2017 o godz. 11 w sali W10 odbędzie się spotkanie organizacyjne absolwentów technikum / klas IV TI; IV TE1 i TE2/ którzy zadeklarowali realizację staży zawodowych w ramach projektu Czas zawodowców BIS – Zawodowa Wielkopolska.

• Dodano : 19 kwietnia 2017

SPOTKANIE WYCHOWAWCÓW Z RODZICAMI UCZNIÓW KLAS MATURALNYCH

Serdecznie zapraszamy rodziców uczniów klas maturalnych naszej szkoły na spotkanie

z wychowawcami klas. Rozpocznie się ono w środę, 19 kwietnia 2017, o 17.00.

[POBIERZ INFORMACJE O SZCZEGÓŁACH SPOTKANIA].

• Dodano : 13 kwietnia 2017

ŚWIĄTECZNE ŻYCZENIA

2016-2017-wielkanoc.jpg

Radości ze Zmartwychwstania Pańskiego,

pogody w sercu oraz nadziei w duszy

wszystkim pracownikom i uczniom naszej szkoły

życzy Dyrekcja

• Dodano : 13 kwietnia 2017

MOJA AKTYWNOŚĆ Szkolny Tydzień Zdrowia

Na stałe w kalendarium roku szkolnego zaistniał Szkolny Tydzień Zdrowia. W tym roku zorganizowaliśmy wiele wydarzeń mających na celu promowanie zdrowego stylu życia uświadomienie potrzeby dbania o własne zdrowie oraz coraz modniejszej mody na Fit Apetit.

• Dodano : 7 kwietnia 2017

JUBILEUSZ NASZEJ SZKOŁY

W czerwcu będziemy obchodzić siedemdziesięciolecie powstania Zespołu Szkół nr 2

im. Stanisława Staszica w Nowym Tomyślu.

POBIERZ PLIK Z PROGRAMEM OBCHODÓW

• Dodano : 5 kwietnia 2017

SZANSA NA KARTĘ WĘDKARSKĄ WYKORZYSTANA

3 kwietnia odbyło się spotkanie Prezesa Koła Polskiego Związku Wędkarskiego, pana Stanisława Sadowskiego z uczniami klasy II TM i I Az.

• Dodano : 1 kwietnia 2017

WIELKI SUKCES STASZICA

Zespół Szkół nr 2 im Stanisława Staszica w Nowym Tomyślu znalazł się wśród laureatów konkursu „Szkoła wolna od używek”. Dnia 30 marca 2017 r. zespół projektowy zaprezentował autorski program edukacyjny „Twój Time ARS”, będący propozycją kontynuacji Ogólnopolskiego Projektu „ARS, czyli jak dbać o miłość?”.

• Dodano : 29 marca 2017

10 PKO POZNAŃ PÓŁMARATON

Niedziela to okres wolny od zajęć szkolnych i czas na spędzenie tego dnia w gronie najbliższej rodziny. Jednak 26 marca młodzież z naszej szkoły, a dokładnie 82 uczniów, postanowiło pomóc i zaangażować się w kolejny wolontariat organizowany przez naszą szkołę.

• Dodano : 27 marca 2017

WYCIECZKA DO BERLINA

22 marca, już po raz drugi w tym roku szkolnym, odbyła się szkolna wycieczka do Berlina. Ciekawy program oraz możliwość wykorzystania swoich umiejętności językowych w praktyce jak zwykle przyciągnęły wielu chętnych.