ŻYCZYMY WSZYSTKIM UDANYCH WAKACJI!                                                                 ŻYCZYMY WSZYSTKIM UDANYCH WAKACJI!

Wydarzenia sierpnia

Poniedziałek Wtorek Środa Czwartek Piątek Sobota Niedziela

• Dodano : 16 sierpnia 2017

WAŻNA INFORMACJA

Posiedzenie Rady Pedagogicznej odbędzie się we wtorek, 29 sierpnia. Początek o 9.00.

WSPOMNIENIA - DZIEŃ SPORTU

14 czerwca przeszedł do historii naszej szkoły, jako Szkolny Dzień Sportu. Tego dnia spotkaliśmy się w Nowotomyskim Parku Kultury i Wypoczynku.

WSPOMNIENIA - DZIEŃ SPORTU

WSPOMNIENIA - SPŁYW KAJAKOWY

25 -26 maja odbył się dwudniowy szkolny spływ kajakowy rzeką Rurzyca. Uczestnikami byli uczniowie i tegoroczni absolwenci naszej szkoły.

• Dodano : 29 czerwca 2017

ABSOLWENCI LICEUM OGÓLNOKSZTAŁCĄCEGO I TECHNIKUM !

Wyniki egzaminu maturalnego będzie można odbierać w szkole, w piątek, 30 czerwca 2017r. od godziny 13.00.

• Dodano : 27 czerwca 2017

POŻEGNANIE ABSOLWENTÓW ZASADNICZEJ SZKOŁY ZAWODOWEJ

W piątek, 23. 06. 2017 r. o godz. 10.30 odbyło się uroczyste zakończenie nauki trzeciej klasy Zasadniczej Szkoły Zawodowej. Uroczystość odbyła się w nowoczesnej sali Aesculap Chifa, gdzie przybyli zaproszeni goście, m.in. Starosta Nowotomyski - pan Ireneusz Kozecki, dyrektor ds. produkcji  Aesculap Chifa - pan Marcin Nowak, dyr. ds. personalnych - pani Izabela Włodarczyk-Matusiewicz, przewodnicząca Rady Rodziców - pani Justyna Bronka, rodzice nagrodzonych uczniów, dyrektor ZS nr 2 - pan Łukasz Frański, wicedyrektor - pan Dominik Ochla oraz przedstawiciele grona pedagogicznego.

• Dodano : 23 czerwca 2017

TERMINY EGZAMINÓW POPRAWKOWYCH

Egzaminy poprawkowe zostaną przeprowdzone 23 sierpnia (w środę) oraz 24 sierpnia (w czwartek).

• Dodano : 22 czerwca 2017

DZIĘKUJEMY ZA ZAUFANIE

Drodzy Gimnazjaliści!

Napawa nas radością i dumą, że tak wielu z Was zadeklarowało chęć kontynuowania edukacji w naszej szkole. Zarówno w liceum ogólnokształcącym, technikach jak i w szkole zawodowej.

Tegoroczny nabór jest rekordowy w historii naszej szkoły, co robi szczególne wrażenie w kontekście niżu demograficznego.

Dziękujemy Wam za zaufanie, którym nas obdarzyliście i zrobimy wszystko, żeby go nie zawieść.

Dyrekcja i Grono Pedagogiczne

ZS NR 2

• Dodano : 20 czerwca 2017

KOŃCZYMY ROK SZKOLNY

W piątek, 23 czerwca, w Kościele Parafialnym pod wezwaniem Matki Bożej Nieustającej Pomocy w Nowym Tomyślu o 800 zostanie odprawiona Msza Święta dziękczynna za miniony rok szkolny. Uroczyste zakończenie roku szkolnego 2016/2017 rozpocznie się naszej szkole o godzinie 900.

• Dodano : 14 czerwca 2017

PRZEŻYJMY TO JESZCZE RAZ

Przypominamy najważniejsze wydarzenia z życia tegorocznych klas maturalnych.

POBIERZ PLIK

Do rozpoczęcia roku szkolnego pozostało :

20 sierpnia