MĄDROŚĆ JEST JEDYNĄ WARTOŚCIĄ, KTÓRA NIE DEWALUUJE SIĘ. NIE WYSTARCZY JEDNAK JEDYNIE JEJ ZDOBYWAĆ, TRZEBA JESZCZE UMIEĆ JĄ DOCENIĆ.                                                                  MĄDROŚĆ JEST JEDYNĄ WARTOŚCIĄ, KTÓRA NIE DEWALUUJE SIĘ. NIE WYSTARCZY JEDNAK JEDYNIE JEJ ZDOBYWAĆ, TRZEBA JESZCZE UMIEĆ JĄ DOCENIĆ.

Wydarzenia września

Poniedziałek Wtorek Środa Czwartek Piątek Sobota Niedziela
SPOTKANIE RODZICÓW Z WYCHOWAWCAMI. KLASY I.
SPOTKANIE RODZICÓW Z WYCHOWAWCAMI. KLASY II, III, IV.
Do 9 września dostarczenie przez uczniów klas pierwszych do wychowawców dokumentów z poradni psychologiczno-pedagogicznej.Zebranie od uczniów deklaracji przystąpienia do egzaminu potwierdzającego kwalifikacje w zawodzie na sesje letnią i zgłoszenie do OKE.
Zebranie od uczniów i absolwentów wstępnych deklaracji przystąpienia do egzaminu maturalnego. Potwierdzenie odbioru deklaracji, sporządzenie kopii i przekazanie ich zdającym.

• Dodano : 15 września 2016

INTEGRACJA KLAS PIERWSZYCH

Zgodnie z tradycją Staszica uczniowie klas liceum, technikum i szkoły zawodowej, którzy w tym roku rozpoczęli naukę w naszej szkole, brali udział w imprezie integracyjnej. Tym razem odbywała się ona w wigwamie „Piramida” w Paproci.

• Dodano : 14 września 2016

MATURA TO SZTUKA WYBORU

Od ludzi, którzy naukę mają za sobą, często słyszymy, że studia to najpiękniejszy czas w życiu. Młody człowiek nareszcie sam może dokonać wyboru i decydować o swoim dalszym rozwoju...

• Dodano : 11 września 2016

WOLONTARIUSZE ZE STASZICA NA CHYŻEJ DZIESIĄTCE

10 września 2016  w bardzo ciepłe i słoneczne sobotnie popołudnie 60 osobowa grupa  młodzieży naszej szkoły uczestniczyła w przygotowaniach „Chyżej 10”. Wolontariusze ze Staszica mieli w swoich obowiązkach pomoc w biurze zawodów, obsługę punktu żywieniowego, wręczanie okolicznościowych medali i wody na mecie biegu oraz czynności organizacyjne na terenie Zespołu Szkół Nr 2. Młodzież już po raz kolejny udowodniła, że swoje zadania wykonuje bardzo profesjonalnie i z wielką satysfakcją. W wolontariat zaangażowani byli również nauczyciele wychowania fizycznego.

• Dodano : 7 września 2016

MIĘDZYNARODOWY FESTIWAL FILMÓW MŁODEGO WIDZA ALE KINO!

KONKURS: MISJA KSIĄŻKA! POD HONOROWYM PATRONATEM MINISTRA EDUKACJI NARODOWEJ

POMOC FINANSOWA

STYPENDIUM MARSZAŁKA WOJEWÓDZTWA WIELKOPOLSKIEGO

STYPENDIUM SOCJALNE [POBIERZ PLIK ZE SZCZEGÓŁAMI]

WYPRAWKA SZKOLNA [POBIERZ PLIK ZE SZCZEGÓŁAMI]

• Dodano : 5 września 2016

SPOTKANIE WYCHOWAWCÓW KLAS Z RODZICAMI

Serdecznie zapraszamy wszystkich rodziców uczniów naszej szkoły(z wyjątkiem klas pierwszych) na spotkanie z wychowawcami klas. Rozpocznie się ono w środę, 7 września 2016, o 17.00.

[POBIERZ INFORMACJE O SZCZEGÓŁACH SPOTKANIA].

• Dodano : 5 września 2016

SPOTKANIE WYCHOWAWCÓW KLAS PIERWSZYCH Z RODZICAMI

Serdecznie zapraszamy wszystkich rodziców uczniów klas pierwszych naszej szkoły na spotkanie z wychowawcami klas. Rozpocznie się ono jutro, 6 września 2016, o 17.00.

[POBIERZ INFORMACJE O SZCZEGÓŁACH SPOTKANIA].

• Dodano : 1 września 2016

KIERMASZ KSIĄŻEK

Jak co roku w naszej szkole odbędzie się kiermasz książek, na którym uczniowie mogą zakupić podręczniki. Jeżeli ktoś chciałby sprzedać swoje nieużywane już podręczniki to proszony jest o dostarczenie ich do kantorka samorządu szkolnego na drugim piętrze do wtorku 6.09.2016. Sprzedaż książek rozpocznie się dnia następnego.

• Dodano : 30 sierpnia 2016

ZACZYNAMY NOWY ROK SZKOLNY

W czwartek, 1 września, w Kościele Parafialnym pod wezwaniem Matki Bożej Nieustającej Pomocy w Nowym Tomyślu o 800 zostanie odprawiona Msza Święta. Uroczysta inauguracja roku szkolnego 2016/2017 rozpocznie się naszej szkole o godzinie 900.