MĄDROŚĆ JEST JEDYNĄ WARTOŚCIĄ, KTÓRA NIE DEWALUUJE SIĘ. NIE WYSTARCZY JEDNAK JEDYNIE JEJ ZDOBYWAĆ, TRZEBA JESZCZE UMIEĆ JĄ DOCENIĆ.                                                                 MĄDROŚĆ JEST JEDYNĄ WARTOŚCIĄ, KTÓRA NIE DEWALUUJE SIĘ. NIE WYSTARCZY JEDNAK JEDYNIE JEJ ZDOBYWAĆ, TRZEBA JESZCZE UMIEĆ JĄ DOCENIĆ.

Wydarzenia stycznia

Poniedziałek Wtorek Środa Czwartek Piątek Sobota Niedziela
1
2345678
9101112131415
23242526272829
3031
9 styczenia- 23 lutego - terminy egzaminu potwierdzającego kwalifikacje zawodowe
Termin złożenia wniosków „Informacja o sposobach dostosowania warunków lub formy przeprowadzenia egzaminu maturalnego do potrzeb i możliwości zdającego.”
Zebranie od uczniów deklaracji przystąpienia do egzaminu potwierdzającego kwalifikacje w zawodzie na sesje letnią i zgłoszenie do OKE. Podanie ocen śródrocznych.
Spotkanie nauczycieli z rodzicami. Zebranie od uczniów i absolwentów ostatecznych deklaracji przystąpienia do egzaminu maturalnego. Potwierdzenie odbioru deklaracji, sporządzenie kopii i przekazanie ich zdającym.
DZIEŃ PATRONA. Zakończenie I semestru.

• Dodano : 11 stycznia 2017

KOLEJNY SUKCES STASZICA

Wczoraj ukazał się Ranking Szkół Ponadgimnazjalnych „Perspektywy 2017”. Mamy powody do dumy.

• Dodano : 9 stycznia 2017

LIST OTWARTY

List otwarty Rady Pedagogicznej Zespołu Szkół nr 2

im. Stanisława Staszica w Nowym Tomyślu

w sprawie „Opinii Rady Pedagogicznej”

Zespołu Szkół Ogólnokształcących i Policealnych

im. Mikołaja Kopernika w Nowym Tomyślu

na temat możliwego utworzenia zespołu szkół

z dnia 22.12.2016 r.

POBIERZ TREŚĆ LISTU

POBIERZ ZAŁĄCZNIK NR 1

POBIERZ ZAŁĄCZNIK NR 2

• Dodano : 5 stycznia 2017

KLUCZ DO KARIERY

W pierwszym semestrze rozpoczęliśmy cykl spotkań z absolwentami naszej szkoły, wykłady otwarte dla uczniów dotyczyły tematyki związanej z rozwojem osobistym i ścieżką awansu zawodowego.

• Dodano : 5 stycznia 2017

OGÓLNOPOLSKI FESTIWAL STANISŁAWA STASZICA

Nowy Rok zaczął się doskonale – Ogólnopolski Festiwal Stanisława Staszica zakończył się dużym wyróżnieniem naszej placówki.

• Dodano : 3 stycznia 2017

ABSOLWENCI TI W STASZICU

Nasi absolwenci w zawodzie technik informatyk odnoszą liczne sukcesy na rynku zawodowym oraz uczelni wyższych. Wielu z nich chętnie powraca do szkoły dzieląc się wiedzą i zdobytym doświadczeniem na rynku IT.

• Dodano : 1 stycznia 2016

WAŻNA INFORMACJA DLA RODZICÓW UCZNIÓW LICEUM

Pobierz plik ze szczegółami.

• Dodano : 21 grudnia 2016

ŚWIĄTECZNE ŻYCZENIA

2016-2017-boze-narodzenie2.jpg

Niech święta Narodzenia Pańskiego

przyniosą wszystkim pokój, radość i nadzieję

na spełnienie wszystkich marzeń

w nadchodzącym Nowym Roku

• Dodano : 21 grudnia 2016

GRUDZIEŃ MIESIĄCEM POMAGANIA

Rokrocznie grudzień obfituje w liczne akcje pomocowe realizowane przez młodzież Staszica. Z dużą dojrzałością i ciepłym sercem nasi wolontariusze zaangażowali się w działania społeczne na rzecz niesienia pomocy w tym:

zbiórka klocków na rzecz dwóch instytucji (pogotowia opiekuńcze w woj. lubuskim);

zbiórka darów na rzecz 4 rodzin będących w potrzebie (Ośrodek Opieki Społecznej w obrębie naszego powiatu);

zbiórka rzeczy dla Domu Dziecka w woj. wielkopolskim;

zbiórka darów w ramach akcji „Szlachetna paczka”;

zbiórka żywności, kosmetyków i rzeczy potrzebnych dla dzieci do lat trzech (Więzienie Matki i Dziecka w woj. lubuskim).

Serdecznie dziękujemy !

• Dodano : 18 grudnia 2016

SZKOLNY TYDZIEŃ ZDROWIA

W ramach Szkolnego Tygodnia Zdrowia w naszej szkole gościliśmy specjalistów z dziedziny dietetyki, diabetologii i promocji zdrowia.

• Dodano : 15 grudnia 2016

LICEALIŚCI ZE STASZICA NA UAM

Uczniowie I LO3 i II LO2 odwiedzili dziś Collegium Minus Uniwersytetu im. Adama Mickiewicza w Poznaniu, gdzie w Auli Uniwersyteckiej przysłuchiwali się debacie oxfordzkiej.

23 stycznia