NAUKA TO POKARM DLA ROZUMU. ROZUM JEST DUSZĄ WOLNOŚCI.                                                                       NAUKA TO POKARM DLA ROZUMU. ROZUM JEST DUSZĄ WOLNOŚCI.

Wydarzenia marca

Poniedziałek Wtorek Środa Czwartek Piątek Sobota Niedziela
Konsultacje z rodzicami.
REKOLEKCJE WIELKOPOSTNE 23, 24, 25 marca.
PIELGRZYMKA MATURZYSTÓW DO CZĘSTOCHOWY 26, 27 marca.

• Dodano : 2 marca 2015

KONSULTACJE DLA RODZICÓW

Serdecznie zapraszamy rodziców uczniów naszej szkoły na spotkanie z wychowawcami klas i nauczycielami. Rozpocznie się ono w środę, 4 marca 2015, o 17.00.

[POBIERZ PLIK ZE SZCZEGÓŁOWYMI INFORMACJAMI]

SUKCES STASZICA W KONKURSIE BEZPIECZNE BOISKO

Wielkim sukcesem uczniów naszej szkoły zakończył się konkurs realizowany w ramach programu „Kultura Bezpieczeństwa” pod nazwą „Bezpieczne boisko”.

KONKURS Z PRAWA PRACY

27 stycznia br. uczennice klasy II TE1 Dominika Beyer i Katarzyna Kloc wraz z opiekunką panią Beatą Kogą uczestniczyły w etapie regionalnym konkursu „Poznaj swoje prawa w pracy”.

PROGRAM EDUKACYJNY- KULTURA BEZPIECZEŃSTWA - W NASZEJ SZKOLE

W bieżącym roku szkolnym nasza szkoła przystąpiła do programu edukacyjnego „Kultura bezpieczeństwa”, w ramach współpracy z Państwową Inspekcją Pracy – Okręgowym Inspektoratem w Poznaniu.

• Dodano : 21 stycznia 2015

WAŻNA INFORMACJA DLA PRACOWNIKÓW SZKOŁY

W menu pojawił się nowy przycisk. Po kliknięciu przycisku PRAWA SZKOLNE pojawi się podmenu, w którym znajduje się przycisk DLA PRACOWNIKÓW, który umożliwia (po zalogowaniu się) dostęp do do dokumentacji, którą sekretariat będzie zamieszczał online.

• Dodano : 19 stycznia 2015

SPOTKANIE NAUCZYCIELI I WYCHOWAWCÓW KLAS Z RODZICAMI

Serdecznie zapraszamy wszystkich rodziców uczniów naszej szkoły na spotkanie z wychowawcami klas i nauczycielami. Rozpocznie się ono w środę, 21 stycznia 2015, o 17.00.

[POBIERZ INFORMACJE O SZCZEGÓŁACH SPOTKANIA].

• Dodano : 18 stycznia 2015

STUDNIÓWKA ANNO DOMINI 2015

W piątek, 16 stycznia w restauracji HI-FI odbył się Bal Studniówkowy, na którym bawili się uczniowie trzecich klas liceum i czwartych klas techników Staszica.

• Dodano : 15 stycznia 2015

XVII RANKING SZKÓŁ PONADGIMNAZJALNYCH PERSPEKTYWY 2015

Mamy powody do dumy. Technikum w ZS nr 2 im. Stanisława Staszica zajęło 8 miejsce w województwie wielkopolskim i znalazło się wśród 100 najlepszych techników w Polsce.

• Dodano : 29 grudnia 2015

IV BAL STASZICA

Pobierz szczegółowe informacje.

• Dodano : 22 grudnia 2014

WRĘCZENIE EUROPASSÓW

19 grudnia dziesiątka uczniów klasy III TI wraz twórcami projektu międzynarodowych praktyk zagranicznych dla informatyków uczestniczyli w wyjątkowo uroczystym spotkaniu.