DRZWI OTWARTE W STASZICU - ŚRODA, CZWARTEK, PIĄTEK 15, 16, 17 MARCA. SERDECZNIE ZPRASZAMY WSZYSTKICH GIMNAZJALISTÓW!                                                                 DRZWI OTWARTE W STASZICU - ŚRODA, CZWARTEK, PIĄTEK 15, 16, 17 MARCA. SERDECZNIE ZPRASZAMY WSZYSTKICH GIMNAZJALISTÓW!

Wydarzenia lutego

Poniedziałek Wtorek Środa Czwartek Piątek Sobota Niedziela
12345
6789101112
13141516171819
2728
Zamknięcie procesu przyjmowania dokumentacji uprawniającej uczniów do dostosowań warunków i/lub formy egzaminu maturalnego. Jeśli uczeń lub absolwent złożył wyłącznie wstępną deklarację, a nie złożył deklaracji ostatecznej, deklaracja wstępna staje się ostateczną deklaracją.
20 lutego - 17 marca praktyka uczniowska III TM

• Dodano : 24 lutego 2017

MOŻLIWOŚĆ ODBYCIA STAŻU W ADMINISTRACJI

Pobierz plik ze szczegółami.

• Dodano : 24 lutego 2017

SZANSA NA KARTĘ WĘDKARSKĄ

Pobierz plik ze szczegółami. 1

Pobierz plik ze szczegółami. 2

• Dodano : 21 lutego 2017

SPORTOWY SUKCES STASZICA

Nasza drużyna wygrała MISTRZOSTWA POWIATU NOWOTOMYSKIEGO SZKÓŁ PONADGIMNAZJALNYCH W PIŁCE SIATKOWEJ DZIEWCZĄT.

• Dodano : 14 lutego 2017

REGULAMIN OGÓLNOPOLSKIEGO KONKURSU WIEDZY O PRAWIE WYBORCZYM WYBIERAM WYBORY

Pobierz plik ze szczegółami.

• Dodano : 12 lutego 2017

WAŻNA INFORMACJA

Przypominamy, że od poniedziałku, 13 lutego, obowiązuje nowy plan lekcji.

• Dodano : 12 lutego 2017

KONFERENCJA DYREKTORÓW W MINISTERSTWIE EDUKACJI NARODOWEJ

31 stycznia 2017 r. w Ministerstwie Edukacji Narodowej odbyła się konferencja nt. „Kształcenia zawodowego na rynku pracy”. W konferencji uczestniczyli Dyrektorzy Szkół Stowarzyszenia Dyrektorów i Nauczycieli Twórczych i Aktywnych Szkół Zawodowych z  całej Polski. Nowy Tomyśl reprezentowali Łukasz Frański, dyrektor Zespołu Szkół nr 2 im. Stanisława Staszica w Nowym Tomyślu oraz Dariusz Knapik, kierownik szkolenia praktycznego ww. szkoły.

• Dodano : 26 stycznia 2017

KOLEJNA FINALISTKA KONKURSU POTWIERDZA WYSOKI POZIOM KSZTAŁCENIA W STASZICU

W czwartek, 26 stycznia dwie uczennice z klas ekonomicznych: Magdalena Uryzaj i Zuzanna Kaczmarek pod opieką pani Beaty Kogi, reprezentowały naszą szkołę na etapie regionalnym konkursu: „Poznaj swoje prawa w pracy”.

• Dodano : 24 stycznia 2017

SPOTKANIE NAUCZYCIELI I WYCHOWAWCÓW Z RODZICAMI

Serdecznie zapraszamy rodziców uczniów naszej szkoły na spotkanie z wychowawcami klas i nauczycielami. Rozpocznie się ono w czwartek, 26 stycznia 2017, o 17.00.

[POBIERZ PLIK ZE SZCZEGÓŁAMI]

• Dodano : 23 stycznia 2017

ZNAK JAKOŚCI SZKOŁY 2017

Fundacja Edukacyjna "Perspektywy" potwierdza, że TECHNIKUM W ZESPOLE SZKÓŁ NR 2 IM. STANISŁAWA STASZICA w Nowym Tomyślu jest wśród 300 najlepszych techników w Polsce sklasyfikowanych w Rankingu Szkół Ponadgimnazjalnych PERSPEKTYWY 2017 i przysługuje mu tytuł "Złotej Szkoły 2017".

• Dodano : 11 stycznia 2017

KOLEJNY SUKCES STASZICA

Wczoraj ukazał się Ranking Szkół Ponadgimnazjalnych „Perspektywy 2017”. Mamy powody do dumy.