GIMNAZJALISTO! REKRUTACJA TRWA! STASZIC TO NAJLEPSZY WYBÓR!                                                                      GIMNAZJALISTO! REKRUTACJA TRWA! STASZIC TO NAJLEPSZY WYBÓR!

Wydarzenia maja

Poniedziałek Wtorek Środa Czwartek Piątek Sobota Niedziela
POCZĄTEK EGZAMINU MATURALNEGO. Od 4 do 29 maja praktyka zawodowa - IIITSM.
Konsultacje z rodzicami.

• Dodano : 23 maja 2015

POBYT INFORMATYKÓW W CHYCINIE

W dniach 20-22 maja, uczniowie klas II oraz III technikum informatycznego wraz z opiekunami: Z. Lachem, M. Chróstem, odbyli wycieczkę do Chyciny.

• Dodano : 18 maja 2015

OGÓLNOPOLSKI KONKURS CHEMICZNY ALCHEMIK

13 marca już po raz trzeci uczniowie naszej szkoły wzięli udział w konkursie „Alchemik”. W tym roku zdecydowało skonfrontować swoją wiedzę i umiejętności 38 licealistów.

• Dodano : 12 maja 2015

MATURA Z INFORMATYKI

Uwaga!

Uczniowie, którzy zdają egzamin maturalny z informatyki proszeni są o stawienie się w poniedziałek, 18 maja o godz. 9:00 (sale 28,41,44) w celu sprawdzenia poprawności działania komputera i zainstalowanego na nim oprogramowania. Warunkiem przystąpienia do egzaminu jest podpisanie oświadczenia o sprawdzeniu komputera.

• Dodano : 5 maja 2015

KONSULTACJE DLA RODZICÓW

Serdecznie zapraszamy rodziców uczniów naszej szkoły na spotkanie z wychowawcami klas i nauczycielami. Rozpocznie się ono w środę, 6 maja 2015, o 17.00.

[POBIERZ PLIK ZE SZCZEGÓŁAMI]

• Dodano : 4 maja 2015

PRZEŻYJMY TO JESZCZE RAZ

Zobacz film z pożegnania maturzystów.

• Dodano : 29 kwietnia 2015

INFORMACJA O EGZAMINIE MATURALNYM W 2015 ROKU

Pobierz plik ze szczegółowymi informacjami.

• Dodano : 26 kwietnia 2015

POŻEGNANIE ABSOLWENTÓW STASZICA ANNO DOMINI 2015

W miniony piątek w NOK-u odbyło się uroczyste zakończenie roku klas maturalnych naszej szkoły. Mury Staszica opuściło pięć klas: dwie licealne (medyczna i prawnicza) oraz trzy technikum (ekonomiczna, informatyczna i mechaniczna).

• Dodano : 24 kwietnia 2015

WAŻNA INFORMACJA DLA GIMNAZJALISTÓW

Dążąc do uporządkowania i przejrzystości procesu rekrutacji do szkół ponadgimazjalnych dla których organem prowadzącym jest powiat nowotomyski wprowadzony zostaje elektroniczny nabór do szkół na rok szkolny 2015/2016.

POBIERZ PLIK ZE SZCZEGÓŁAMI

• Dodano : 23 kwietnia 2015

MŁODZIEŻOWI LIDERZY ZDROWIA KONTRA HIV

17 kwietnia 2015r. w Miejskiej i Powiatowej Bibliotece Publicznej w Nowym Tomyślu odbyło się szkolenie zorganizowane przez Państwowego Powiatowego Inspektora Sanitarnego dla uczniów klas I szkół ponadgimnazjalnych w ramach projektu ,,Młodzieżowi Liderzy Zdrowia – Kontra HIV”.

• Dodano : 20 kwietnia 2015

KLASA PRAWNICZA NA WYDZIALE PRAWA UAM W POZNANIU

15.04.2015 r. uczniowie I i II klasy prawniczej pod opieką Pani Anny Nyćkowiak i Pedagoga Szkolnego – Anny Stawińskiej, wzięli udział w wykładach na Wydziale Prawa i Administracji UAM w Poznaniu.