Wydarzenia września

Poniedziałek Wtorek Środa Czwartek Piątek Sobota Niedziela
Spotkanie z rodzicami klas I – klasy I LO1, I LO2, I LO3, I TE, I TI, I TM, IA.
Spotkania wychowawców klas maturalnych z rodzicami. Spotkania z rodzicami (poza klasami pierwszymi).
Dostarczenie przez uczniów klas pierwszych do wychowawców dokumentów z poradni psychologiczno-pedagogicznej w tym poradni specjalistycznej.
Do 9 września - termin składania deklaracji przystąpienia do egzaminu potwierdzającego kwalifikacje w zawodzie na sesję styczeń – luty 2019
Termin złożenia wniosków „Informacja o sposobach dostosowania warunków lub formy przeprowadzenia egzaminu potwierdzającego kwalifikacje w zawodzie do potrzeb i możliwości zdającego.”
Do 16 września - zgłaszanie do sesji styczeń-luty zdających egzamin potwierdzający kwalifikacje w zawodzie w serwisie internetowym OKE.

• Dodano : 18 września 2018

MURALE POLSKIEJ NIEPODLEGŁOŚCI

17.09.2018r. uczniowie klasy 1LO2 uczestniczyli w warsztatach historycznych w nowotomyskim NOK-u, zorganizowanych przez Ministerstwo Kultury i Dziedzictwa Narodowego, Narodowe Centrum Kultury, Gminę Nowy Tomyśl i Nowotomyski Ośrodek Kultury.

• Dodano : 12 września 2018

INFORMACJA DLA KLAS III TECHNIKUM

POBIERZ PLIK ZE SZCZEGÓŁAMI

• Dodano : 10 września 2018

SALON MATURZYSTÓW 2018

Czwartoklasiści z technikum i trzecioklasiści z liceum, a więc uczniowie, którzy w maju 2019 przystąpią do egzaminu maturalnego, a po jego zdaniu będą decydować, na jakiej uczelni wyższej kontynuować edukację, wraz z wychowawcami, nauczycielami i pedagogiem szkolnym brali dziś udział w „Salonie Maturzystów”, który odbywał się w Poznaniu.

• Dodano : 5 września 2018

SPOTKANIE WYCHOWAWCÓW KLAS Z RODZICAMI

Serdecznie zapraszamy wszystkich rodziców uczniów naszej szkoły(z wyjątkiem klas pierwszych) na spotkanie z wychowawcami klas.

Rozpocznie się ono w czwartek, 6 września 2018, o 17.00.

[POBIERZ INFORMACJE O SZCZEGÓŁACH SPOTKANIA].

• Dodano : 5 września 2018

SPOTKANIA WYCHOWAWCÓW Z RODZICAMI KLAS PIERWSZYCH

Serdecznie zapraszamy wszystkich rodziców uczniów klas pierwszych naszej szkoły na spotkanie z wychowawcami klas. Rozpocznie się ono 5 września 2018, o 17.00.

[POBIERZ INFORMACJE O SZCZEGÓŁACH SPOTKANIA].

• Dodano : 4 września 2018

KIERMASZ KSIĄŻEK

W tym tygodniu starsze roczniki mogą przynosić książki do sprzedaży (wtorek - piątek).

Natomiast sprzedaż książek rozpoczniemy od przyszłego poniedziałku tj. 10 września.

Kiermasz w sali 45 ( 2 piętro - budynek główny) - otwarte w przerwy.

• Dodano : 2 września 2018

UPAMIĘTNIENIE 79. ROCZNICY WYBUCHU II WOJNY ŚWIATOWEJ

01.09.2018r., na Placu Niepodległości, przy pomniku Powstańców Wielkopolskich w Nowym Tomyślu, odbyła się uroczystość upamiętniająca 79. rocznicę najazdu na nasz kraj przez Niemcy hitlerowskie oraz wybuchu II wojny światowej. Okolicznościowe przemówienie wygłosił burmistrz Nowego Tomyśla - Włodzimierz Hibner. Następnie kwiaty i znicze złożyły delegacje: kombatanckie, grup rekonstrukcyjnych, harcerzy, klubów, partii politycznych, ugrupowań samorządowych, związków zawodowych, szkół oraz przedszkoli. Kwiaty złożyła też delegacja niemieckiego miasta partnerskiego - Biesenthal. Nasza szkołę reprezentowali uczniowie z klasy 3LO3.

• Dodano : 30 sierpnia 2018

ROZPOCZYNAMY NOWY ROK SZKOLNY

W poniedziałek, 3 września, w Kościele Parafialnym pod wezwaniem Matki Bożej Nieustającej Pomocy w Nowym Tomyślu o 800 zostanie odprawiona Msza Święta. Uroczysta inauguracja roku szkolnego 2018/2019 rozpocznie się naszej szkole o godzinie 900.

• Dodano : 20 lipca 2018

Dokonano korekty wykazu podręczników.

• Dodano : 28 czerwca 2018

WAŻNA INFORMACJA DLA MATURZYSTÓW

Świadectwa dojrzałości / aneksy / informacje o wynikach będą do odbioru w naszej szkole we wtorek, lipca 2018 roku od 11.00