ŻYCZYMY WSZYSTKIM UDANYCH WAKACJI!                                                                 ŻYCZYMY WSZYSTKIM UDANYCH WAKACJI!

Wydarzenia czerwca

Poniedziałek Wtorek Środa Czwartek Piątek Sobota Niedziela
Podanie przewidywanej oceny klasyfikacyjnej. Spotkanie z rodzicami.
Termin składania podań o egzamin dla uzyskania wyższych niż przewidywane ocen rocznych z obowiązkowych i dodatkowych zajęć edukacyjnych.
Wpisanie ocen proponowanych.
Boże Ciało
Dzień wolny od zajęć.
Egzamin dla uzyskania wyższych niż przewidywane ocen rocznych z obowiązkowych i dodatkowych zajęć edukacyjnych.
Dni wychowawców.
Zakończenie roku szkolnego. Podanie terminów egzaminów poprawkowych.

• Dodano : 23 czerwca 2017

TERMINY EGZAMINÓW POPRAWKOWYCH

Egzaminy poprawkowe zostaną przeprowdzone 23 sierpnia (w środę) oraz 24 sierpnia (w czwartek).

• Dodano : 22 czerwca 2017

DZIĘKUJEMY ZA ZAUFANIE

Drodzy Gimnazjaliści!

Napawa nas radością i dumą, że tak wielu z Was zadeklarowało chęć kontynuowania edukacji w naszej szkole. Zarówno w liceum ogólnokształcącym, technikach jak i w szkole zawodowej.

Tegoroczny nabór jest rekordowy w historii naszej szkoły, co robi szczególne wrażenie w kontekście niżu demograficznego.

Dziękujemy Wam za zaufanie, którym nas obdarzyliście i zrobimy wszystko, żeby go nie zawieść.

Dyrekcja i Grono Pedagogiczne

ZS NR 2

• Dodano : 20 czerwca 2017

KOŃCZYMY ROK SZKOLNY

W piątek, 23 czerwca, w Kościele Parafialnym pod wezwaniem Matki Bożej Nieustającej Pomocy w Nowym Tomyślu o 800 zostanie odprawiona Msza Święta dziękczynna za miniony rok szkolny. Uroczyste zakończenie roku szkolnego 2016/2017 rozpocznie się naszej szkole o godzinie 900.

• Dodano : 14 czerwca 2017

PRZEŻYJMY TO JESZCZE RAZ

Przypominamy najważniejsze wydarzenia z życia tegorocznych klas maturalnych.

POBIERZ PLIK

• Dodano : 12 czerwca 2017

SPOTKANIE NAUCZYCIELI I WYCHOWAWCÓW Z RODZICAMI

Serdecznie zapraszamy rodziców uczniów naszej szkoły na spotkanie z wychowawcami klas i nauczycielami. Rozpocznie się ono w poniedziałek, 12 czerwca 2017, o 17.00.

[POBIERZ PLIK ZE SZCZEGÓŁAMI]

• Dodano : 11 czerwca 2017

SEJMIK MŁODZIEŻY WOJEWÓDZTWA WIELKOPOLSKIEGO

Po raz pierwszy w historii, 7 czerwca 2017 roku w sali sesyjnej  samorządu województwa (al. Niepodległości 34 w Poznaniu), odbyło się posiedzenie Sejmiku Młodzieży Województwa Wielkopolskiego.

• Dodano : 7 czerwca 2017

KONFERENCJA POLSKO-NIEMIECKA W URZĘDZIE MARSZAŁKOWSKIM WOJEWÓDZTWA WIELKOPOLSKIEGO

2 czerwca 2017 r. w sali sesyjnej Urzędu Marszałkowskiego Województwa Wielkopolskiego odbyła się polsko-niemiecka konferencja nt. „Kształcenie zawodowe – wymiana dobrych praktyk. Podniesienie jakości kształcenia zawodowego w szkołach ponadgimnazjalnych poprzez zaangażowanie pracodawców w proces kształcenia zawodowego do rynku pracy.”

• Dodano : 2 czerwca 2017

WAŻNA INFORMACJA

Absolwenci technikum, którzy przystąpili do „nowego” egzaminu zawodowego w sesji styczeń – luty 2017 roku mogą odbierać dyplomy potwierdzające kwalifikacje zawodowe od poniedziałku (5 czerwca) w sekretariacie szkoły w godzinach od 8.00 do 15.30.

• Dodano : 2 czerwca 2017

NIEMIECCY PRAKTYKANCI W NOWYM TOMYŚLU

W okresie od 4 do 25 maja gościliśmy w naszym mieście troje niemieckich praktykantów  z zaprzyjaźnionej szkoły BBS I Northeim: Julię, Melissę i Mariusa. Swoją praktykę zawodową w zawodzie Industriekaufmann odbywali w firmie B Braun.

• Dodano : 1 czerwca 2017

UCZCILI PAMIĘĆ PATRONA

Z okazji 70-lecia Zespołu Szkół nr2 im. Stanisława Staszica w Nowy Tomyślu delegacja uczniów wraz z nauczycielami pojechała na dwudniową wycieczkę do Warszawy śladami patrona szkoły.

Do rozpoczęcia roku szkolnego pozostało :