Wydarzenia stycznia

891011121314
22232425262728
293031
10 stycznia - 17 lutego - terminy egzaminu potwierdzającego kwalifikacje zawodowe
Termin złożenia wniosków „Informacja o sposobach dostosowania warunków lub formy przeprowadzenia egzaminu maturalnego do potrzeb i możliwości zdającego."
Zebranie od uczniów deklaracji przystąpienia do egzaminu potwierdzającego kwalifikacje w zawodzie na sesje letnią i zgłoszenie do OKE.

• Dodano : 21 stycznia 2018

KOLEJNY SUKCES STASZICA

W czwartek, 18 stycznia w Powiatowym Centrum Wspierania Organizacji Pozarządowych odbyła się XXVI Ogólnopolska Olimpiada „Zdrowy styl życia” organizowana przez Polski Czerwony Krzyż.

• Dodano : 10 stycznia 2018

KREATYWNOŚĆ NA MEDAL

W listopadzie 2017r. w naszej szkole został ogłoszony konkurs w ramach Światowego Tygodnia Przedsiębiorczości pt. „Przekonaj Szkolnego Anioła Biznesu”.

• Dodano : 3 stycznia 2018

99. ROCZNICA WYBUCHU POWSTANIA WIELKOPOLSKIEGO

27.XII.2017r. W NOWYM TOMYŚLU PRZY POMNIKU POWSTAŃCÓW WIELKOPOLSKICH ODBYŁA SIĘ OKOLICZNOŚCIOWA UROCZYSTOŚĆ UPAMIĘTNIAJĄCA 99. ROCZNICĘ  WYBUCHU POWSTANIA WIELKOPOLSKIEGO 1918/1919.

ŚWIĄTECZNE ŻYCZENIA

Życzymy wszystkim pracownikom i uczniom naszej szkoły

spokojnych i pełnych rodzinnego ciepła

świąt Bożego Narodzenia

wielu sukcesów osobistych i zawodowych

w Nowym Roku

SĄ MŁODZI I PRZEDSIĘBIORCZY

15 grudnia 2017 Młodzież Zespołu Szkół nr 2 im. Stanisława Staszica w Nowym Tomyślu uczestniczyła w oficjalnej Gali Konkursu „Be-Bi ”- Będę Biznesmenem (Wyższa Szkoła Humanistyczna w Lesznie).

POROZUMIENIE O WSPÓŁPRACY

W czwartek, 14 grudnia 2017 r. w Phoenix Contact Wielkopolska Sp. z o.o.w Nowym Tomyślu zostało podpisane „Porozumienie o współpracy” w zakresie kształcenia zawodowego w branży mechanicznej w zawodzie ślusarz narzędziowy pomiędzy Phoenix Contact Wielkopolska Sp. z o.o. a Zespołem Szkół nr 2 im. Stanisława Staszica w Nowym Tomyślu.

• Dodano : 20 grudnia 2017

MARSZAŁEK WOJEWÓDZTWA WIELKOPOLSKIEGO DOCENIŁ STASZICA

Zarząd Województwa Wielkopolskiego na posiedzeniu 7 grudnia br. przyznał  odznakę honorową „Za zasługi dla województwa wielkopolskiego” Zespołowi Szkół nr 2 im. Stanisława Staszica w Nowym Tomyślu. Odznaka została wręczona Dyrektorowi Panu Łukaszowi Frańskiemu podczas XXXVI sesji Rady Powiatu Nowotomyskiego, która odbyła się 14 grudnia 2017 r. o godz. 13:00.

• Dodano : 20 grudnia 2017

OGÓLNOPOLSKI SUKCES LICEALISTÓW STASZICA

Bezpieczeństwo w Internecie to wartość niezwykle istotna dla wielu z nas, domagająca się jednak przemyślanych działań, które nie zawsze ponoszą oczekiwany skutek.

Ten rodzący społeczny niepokój problem spotkał się więc z reakcją Senackiego Zespołu ds. Bezpieczeństwa Dzieci i Młodzieży w Świecie Wirtualnym, który na początku roku szkolnego 2017/2018 ogłosił ogólnopolski konkurs: „Hejter, hacker, e-obywatel”.

• Dodano : 19 grudnia 2017

WYCIECZKA DO BERLINA

5 grudnia 2017 roku 49 uczniów naszej szkoły wraz z opiekunami, paniami Arletą Skibą, Beatą Woelk-Kaczmarek, Agatą Sadowską oraz Emanuelą Grychtą - Gostyńską wybrało się na wycieczkę do Berlina.

• Dodano : 17 grudnia 2017

AKADEMIA NIEPODLEGŁOŚCI

11 grudnia 2017r. w murach Wyższej Szkoły Pedagogiki i Administracji im. Mieszka I w Nowym Tomyślu  rozpoczął się cykl spotkań, w czasie których pracownicy  IPN oraz zaproszeni reprezentanci uczelni wyższych, bądź lokalnych środowisk, przedstawiać będą  - w formie popularnych wykładów - drogę narodu polskiego do niepodległości.

24 stycznia