ŻADNA PRACA NIE PONIŻA CZŁOWIEKA, BO W KAŻDĄ MOŻESZ WLAĆ DUCHA I USZLACHETNIĆ JĄ - Józef Ignacy Kraszewski.                                                                      PRACA ROZUMNA I WYTRWAŁA, KTÓRA NIE MYŚLI O ZBIERANIU OWOCÓW W TYDZIEŃ PO SIEWIE, PRZEBIJA GÓRY, NAD PRZEPAŚCIAMI PRZERZUCA MOSTY - Bolesław Prus.

Wydarzenia listopada

Poniedziałek Wtorek Środa Czwartek Piątek Sobota Niedziela
Rajd Niepodległości
Konsultacje z rodzicami( wychowawcy klas).
24 listopada 19 grudnia - praktyka uczniowska klasy 2TE2

• Dodano : 24 listopada 2014

PROMOCJA REZULTATÓW PRAKTYK ZAWODOWYCH

W piątek 21-11-2014 uczniowie klasy III TI zaprosili pozostałe klasy na spotkanie promujące rezultaty odbytych przez nich praktyk. W spotkaniu uczestniczyli nauczyciele i uczniowie Staszica.

• Dodano : 21 listopada 2014

PRZEŻYJMY TO JESZCZE RAZ - POŁOWINKI 2014

14 listopada 2014 roku w restauracji "U Bronki" odbyły się “Połowinki”, w których udział wzięli uczniowie klas trzecich technikum ekonomicznego, informatycznego oraz mechanicznego, a także przedstawiciele klas drugich licealnych o profilu prawniczym i medycznym.

• Dodano : 11 listopada 2014

KONSULTACJE DLA RODZICÓW

Serdecznie zapraszamy rodziców uczniów naszej szkoły na spotkanie z wychowawcami klas i nauczycielami. Rozpocznie się ono w środę, 12 listopada 2014, o 17.00.

• Dodano : 9 listopada 2014

PRZEŻYJMY TO JESZCZE RAZ - PRAKTYKI ZAWODOWE III TI

2014-film-przycisk.png

• Dodano : 3 listopada 2014

UROCZYSTOŚĆ PRZEKAZANIA KOMPUTERÓW ZS NR 2

Nasza szkoła wyposażona została w kolejną nowoczesną pracownię informatyczną. Dziś gościliśmy Panią Zofię Szalczyk - Wiceminister Rolnictwa i Rozwoju Wsi, Pana Stanisława Kalembę – Posła na Sejm RP, Pana Andrzeja Bobrowskiego – Dyrektora Agencji Rynku Rolnego oraz Pana Ireneusza Kozeckiego – Dyrektora Biura Wielkopolskiej Izby Rolniczej. Osoby, dzięki zaangażowaniu i hojności których było to możliwe.

• Dodano : 30 października 2014

PRZEŻYJMY TO JESZCZE RAZ

10.10.2014r w naszej szkole odbył się Dzień Nauczyciela. Samorząd Szkolny, jak zawsze, postarał się i przygotował dla naszych nauczycieli małe przedstawienie. Otrzymali oni szansę znów poczuć się jak uczniowie. Wszyscy świetnie się bawili i mamy nadzieję, że jeszcze długo miło będą wspominać ten dzień.

ZOBACZ FILM:         CZĘŚĆ I          CZĘŚĆ II

Pozdrawiamy!

• Dodano : 29 października 2014

UCZNIOWIE STASZICA PO RAZ KOLEJNY W POZNAŃSKIM CENTRUM SUPERKOMPUTEROWO-SIECIOWYM [PCSS]

W minionym tygodniu nauczyciele Technikum Informatycznego [P. Stieler, M. Chróst] zaproponowali młodzieży wspólny wyjazd edukacyjny do Poznania. Celem wycieczki były warsztaty techniczne w Poznańskim Centrum Superkomputerowo-Sieciowym.

• Dodano : 26 października 2014

OGÓLNOPOLSKI TYDZIEŃ KARIERY w ZESPOLE SZKÓŁ NR 2 IM.ST.STASZICA

Wszytko zaczęło się od akceptacji Stowarzyszenia Doradców Szkolnych i Zawodowych Rzeczypospolitej Polskiej i organizacji działania przez pedagoga szkolnego Justynę Szofer-Andrzejewską oraz panią Annę Nyćkowiak- nauczycielkę przedmiotów ekonomicznych z Zespołu Szkół nr 2 im. St. Staszica w Nowym Tomyślu.

• Dodano : 26 października 2014

TOMASZ SZOFER Z KLASY II TE1 STYPENDYSTĄ PROGRAMU DLA UCZNIÓW SZCZEGÓLNIE UZDOLNIONYCH

W piątek, 24 października w auli Wyższej Szkoły Zarządzania i Bankowości w Poznaniu, odbyła się gala podsumowująca projekt Wojewódzkiego Urzędu Pracy – Wielkopolski Program Stypendialny dla uczniów szczególnie uzdolnionych, Priorytet IX, Poddziałanie 9.1.3 PO KL.

Wśród zaproszonych gości znaleźli się Tomasz Szofer z klasy II TE1 wraz ze swoją opiekunką dydaktyczną panią Beatą Kogą.

• Dodano : 17 października 2014

XXII OLIMPIADA INFORMATYCZNA

Pobierz plik z informacjami.

rp-staszic.gif