NAUKA TO POKARM DLA ROZUMU. ROZUM JEST DUSZĄ WOLNOŚCI.                                                                       NAUKA TO POKARM DLA ROZUMU. ROZUM JEST DUSZĄ WOLNOŚCI.

Wydarzenia stycznia

Poniedziałek Wtorek Środa Czwartek Piątek Sobota Niedziela
Podanie ocen śródrocznych.
Zakończenie I semestru.
Spotkanie nauczycieli z rodzicami.

SUKCES STASZICA W KONKURSIE BEZPIECZNE BOISKO

Wielkim sukcesem uczniów naszej szkoły zakończył się konkurs realizowany w ramach programu „Kultura Bezpieczeństwa” pod nazwą „Bezpieczne boisko”.

KONKURS Z PRAWA PRACY

27 stycznia br. uczennice klasy II TE1 Dominika Beyer i Katarzyna Kloc wraz z opiekunką panią Beatą Kogą uczestniczyły w etapie regionalnym konkursu „Poznaj swoje prawa w pracy”.

PROGRAM EDUKACYJNY- KULTURA BEZPIECZEŃSTWA - W NASZEJ SZKOLE

W bieżącym roku szkolnym nasza szkoła przystąpiła do programu edukacyjnego „Kultura bezpieczeństwa”, w ramach współpracy z Państwową Inspekcją Pracy – Okręgowym Inspektoratem w Poznaniu.

• Dodano : 21 stycznia 2015

WAŻNA INFORMACJA DLA PRACOWNIKÓW SZKOŁY

W menu pojawił się nowy przycisk. Po kliknięciu przycisku PRAWA SZKOLNE pojawi się podmenu, w którym znajduje się przycisk DLA PRACOWNIKÓW, który umożliwia (po zalogowaniu się) dostęp do do dokumentacji, którą sekretariat będzie zamieszczał online.

• Dodano : 19 stycznia 2015

SPOTKANIE NAUCZYCIELI I WYCHOWAWCÓW KLAS Z RODZICAMI

Serdecznie zapraszamy wszystkich rodziców uczniów naszej szkoły na spotkanie z wychowawcami klas i nauczycielami. Rozpocznie się ono w środę, 21 stycznia 2015, o 17.00.

[POBIERZ INFORMACJE O SZCZEGÓŁACH SPOTKANIA].

• Dodano : 18 stycznia 2015

STUDNIÓWKA ANNO DOMINI 2015

W piątek, 16 stycznia w restauracji HI-FI odbył się Bal Studniówkowy, na którym bawili się uczniowie trzecich klas liceum i czwartych klas techników Staszica.

• Dodano : 15 stycznia 2015

XVII RANKING SZKÓŁ PONADGIMNAZJALNYCH PERSPEKTYWY 2015

Mamy powody do dumy. Technikum w ZS nr 2 im. Stanisława Staszica zajęło 8 miejsce w województwie wielkopolskim i znalazło się wśród 100 najlepszych techników w Polsce.

• Dodano : 29 grudnia 2015

IV BAL STASZICA

Pobierz szczegółowe informacje.

• Dodano : 22 grudnia 2014

WRĘCZENIE EUROPASSÓW

19 grudnia dziesiątka uczniów klasy III TI wraz twórcami projektu międzynarodowych praktyk zagranicznych dla informatyków uczestniczyli w wyjątkowo uroczystym spotkaniu.

• Dodano : 18 grudnia 2014

ŚWIĄTECZNE ŻYCZENIA

2014-poklon-trzech-kroli.jpg

Wszystkim pracownikom i uczniom naszej szkoły życzymy