NAUKA TO POKARM DLA ROZUMU. ROZUM JEST DUSZĄ WOLNOŚCI.                                                                      NAUKA TO POKARM DLA ROZUMU. ROZUM JEST DUSZĄ WOLNOŚCI.

Wydarzenia kwietnia

Poniedziałek Wtorek Środa Czwartek Piątek Sobota Niedziela
2 - 7 kwietnia - wiosenna przerwa świąteczna
DRZWI OTWARTE
Podanie ocen przewidywanych – klasy maturalne. Konsultacje z rodzicami – klasy maturalne.
Termin składania podań o egzamin dla uzyskania wyższych niż przewidywane ocen rocznych z obowiązkowych i dodatkowych zajęć edukacyjnych.
Wpisanie ocen proponowanych.
Egzamin dla uzyskania wyższych niż przewidywane ocen rocznych z obowiązkowych i dodatkowych zajęć edukacyjnych
Zebranie Rady Pedagogicznej – klasyfikacja klas maturalnych.
Zakończenie roku szkolnego – klasy maturalne.

• Dodano : 16 kwietnia 2015

KLASA MEDYCZNA I INFORMATYCZNA NA WYKŁADACH NA POZNAŃSKIM UAM

15 kwietnia młodzież ze Staszica wybrała się na spotkanie pod hasłem: ”Kampania promocyjna na rzecz kierunków matematycznych, technicznych, przyrodniczych”.

• Dodano : 14 kwietnia 2015

KONKURS "SZKOŁA ZAWODOWYCH PERSPEKTYW"

4 kwietnia 2015 w gabinecie pana Dyrektora odbyło się wręczenie dyplomów dla uczniów, których filmy wezmą udział w ogólnopolskim konkursie pod nazwą Szkoła Zawodowych Perspektyw.

• Dodano : 13 kwietnia 2015

SPOTKANIE RODZICÓW Z WYCHOWAWCAMI KLAS

Serdecznie zapraszamy rodziców uczniów klas maturalnych naszej szkoły  na spotkanie z wychowawcami klas. Rozpocznie się ono w środę, 15 kwietnia 2015, o 17.00.

[POBIERZ INFORMACJE O SZCZEGÓŁACH SPOTKANIA].

• Dodano : 13 kwietnia 2015

WYCIECZKA DO BERLINA

9 kwietnia 2015 roku, o godzinie siódmiej 42 uczniów Staszica wraz z opiekunkami paniami Arletą Skibą, Beatą Woelk-Kaczmarek i Agatą Sadowską wybrało się na wycieczkę do Berlina.

• Dodano : 9 kwietnia 2015

KLASA PRAWNICZA Z WIZYTĄ W WOJEWÓDZKIM SĄDZIE ADMINISTRACYJNYM

26 marca druga klasa prawnicza wraz z wychowawcą, panem Tomaszem Wlekłym odwiedziła Wojewódzki Sąd Administracyjny w Poznaniu.

• Dodano : 7 kwietnia 2015

UNIHOKEIŚCI ZE STASZICA W FINALE WOJEWÓDZKIM

Niezwykle rzadko się zdarza , aby nasi uczniowie mieli okazję dotrzeć w grach zespołowych do Finału Wojewódzkiego rozgrywek organizowanych przez Szkolny Związek Sportowy Wielkopolska. Tą miłą niespodziankę sprawili nam ostatnio nasi uczniowie rywalizujący w unihokeju. Dzięki zajęciu pierwszego miejsca w  Mistrzostwach Powiatu oraz uplasowaniu się na drugiej pozycji  w Finale Rejonu Poznań Teren Zachód unihokeiści ze Staszica wywalczyli prawo gry w Finale Wojewódzkim.

• Dodano : 7 kwietnia 2015

VIII OGÓLNOPOLSKI KONKURS MECHANICZNY W PŁOCKU

W dniach 26 – 27.03.2015 r. reprezentacja naszej szkoły uczestniczyła w VIII finale ogólnopolskiego konkursu mechanicznego w Płocku. W skład zespołu wchodzili uczniowie III klasy technikum mechanicznego: Emil Maćkowiak i Piotr Faberski oraz uczeń II klasy technikum mechanicznego Wojciech Kolecki, opiekunem grupy był Pan Sebastian Wencel.

• Dodano : 1 kwietnia 2015

ŚWIĄTECZNE ŻYCZENIA

Rodzinnych, spokojnych i pełnych radosnej nadziei

świąt Zmartwychwstania Pańskiego

wszystkim pracownikom szkoły i uczniom

życzy Dyrekcja

2015-tintoretto-la-resurr.jpg

• Dodano : 28 marca 2015

PIELGRZYMKA MATURZYSTÓW

W miniony czwartek i piątek uczniowie klas trzecich liceum i czwartych technikum uczestniczyli w dorocznej pielgrzymce na Jasną Górę.

• Dodano : 28 marca 2015

KONKURS SALAMANDRY

21 marca 2015 r. w Zespole Szkół Ogólnokształcących nr 4 w Poznaniu odbył się etap wojewódzki organizowanego przez "Salamandrę" Konkursu Przyrodniczego dla Uczniów Szkół Ponadgimnazjalnych „Płazy i gady Polski”.