MĄDROŚĆ JEST JEDYNĄ WARTOŚCIĄ, KTÓRA NIE DEWALUUJE SIĘ. NIE WYSTARCZY JEDNAK JEDYNIE JEJ ZDOBYWAĆ, TRZEBA JESZCZE UMIEĆ JĄ DOCENIĆ.                                                                  MĄDROŚĆ JEST JEDYNĄ WARTOŚCIĄ, KTÓRA NIE DEWALUUJE SIĘ. NIE WYSTARCZY JEDNAK JEDYNIE JEJ ZDOBYWAĆ, TRZEBA JESZCZE UMIEĆ JĄ DOCENIĆ.

Kierunki kształcenia

Zapraszamy do zapoznania się z ofertą szkoły. Poniżej znajdują się ulotki informacyjne dla wszystkich kierunków kształcenia.

ULOTKA OGÓLNA

TECHNIKUM